DP Lifts Avrupa’nın önde gelen otopark çözümleri imal eden bir firma olarak kendine pazarda önemli bir yer bulmuştur. Ülkemizde son yıllarda görmeye alıştığımız olan bu sistemleri DP Lifts olarak dünyanın farklı ülkelerine sevkiyatlarını yapmıştır.

Son 15 yılda sektördeki tecrübesini ise pazarın önde gelen firmalarına onların markaları adı altında tedarikçi olarak üretimlerini sürdürmüştür.

Son yıllarda yaşadığımız otopark problemlerini mühendislik ve teknoloji kullanarak, proje odaklı yeni çözümler üreterek pazarda yerini sağlamlaştırmıştır. DP Lifts sistemlerini dizayn ederken verimli, güvenli ve uzun ömürlü olmasını öncelikleri arasına almıştır.

DP Lift dünyada kendini kanıtlamış olan en kullanışlı, en güvenli ve en ekonomik otopark çözümlerini üretmektedir. Bütün ürünlerimiz en son dünya normlarına uygun ve en az bakım gerektiren sistemlerdir.

En kaliteli çözümleriyle olarak dünya pazarında haklı bir yere sahiptir.

Neden Biz?

hakkimizda-dizayn
DİZAYN

Tüm ürünlerimizi  otopark sorunların çözümüne yönelik olarak dizayn etmekteyiz. Mimar ve Mühendislere kısıtlı alanda daha fazla araç park edebilmeyi sağlamaktayız.Tecrübemizle         otopark problemlerine çözüm odaklı sistemlerimiz ile yardımcı oluyoruz.

hakkimizda-servis
SERVİS

Ürünlerimizi üretirken Sonsuz Ömür prensibiyle yaklaşmaktayız Odak noktalarımız dayanıklılık performans ve en önemlisi ise müşteri memnuniyetidir. Ayrıca her problemi detaylı inceleyip tecrübe bankamıza koymaktayız. Düşük bakım maliyeti olan sistemlerimiz ile gururluyuz.

hakkimizda-kalite
KALİTE

Kalite anlayışımız tecrübe , fiyat ve müşteri memnuniyeti imalatı yapılan tüm detay parçaları ileri teknoloji  makinalarda üretim yapılarak ve hassas şekilde kontrol edilip sistemlerimizde kullanılmaktadır.Hiçbir zaman ödün veremeyeceğimiz tek şey KALİTEDİR.

hakkimizda-guvenlik
GÜVENLİK

Tüm ürünlerimizin sektördeki  güvenlik regülasyonlara uyarak  ve pazardaki diğer ürünlerden daha fazla güvenlik önlemlerine sahip olması gibi avantajları vardır. Çözümlerimizin hepsi ISO standartlarında olup CE sertifikalıdır.